فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر جدید شعب استان زنجان معرفی شد.

مراسم تکریم، تودیع و معارفه مدیر جدید شعب استان زنجان

دکتر فاضلیان عضو محترم هیات مدیره و معاون امور شعب و بازاریابی در مراسم تکریم، تودیع و معارفه مدیر شعب استان زنجان، مدیران و کارکنان را به جدیت در کار، همراهی با تمام ارکان سازمان، گوش شنوا برای شنیدن سخنان همکاران و آحاد ملت و نیز پیگیری مستمر امور توصیه کرد.

به گزارش روابط عمومی زنجان، در این مراسم که با حضور محسن فاضلیان عضو محترم هیات مدیره و معاون امور شعب و بازاریابی، شهرآشوب عضو محترم هیات عامل و معاون مدیر عامل در امور منابع انسانی، نجفیان مدیر محترم امور شعب غرب کشور، احمدی رئیس محترم اداره کل روابط عمومی، جمعی از مدیران استان و روسای شعب و دوایر ستاد مدیریت برگزار شد، از خدمات شایسته و ارزنده سلمان داشاد مدیر پیشین استان زنجان قدردانی کرد.

محسن فاضلیان با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (قدس ره) و سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با آرزوی توفیقات روز افزون برای حضرت امام خامنه ای، با تشریح فرازهایی از حکمت 31 نهج البلاغه و سخنان حکیمانه ی حضرت علی (ع) گفت : حضرت فرمودند بدانید، که اینان (اهل قبور) اگر اجازه سخن گفتن داشتند، به شما خبر می دادند که بهترین ره توشه، تقوا است.

عضو هیات مدیره با تاکید بر اهمیت نقش کارکنان بانک مسکن در امر خدمت رسانی به آحاد ملت ایران، افزود : امروز طرح اقدام ملی صرفا" یک جمله نیست و شعار رئیس جمهور محترم جناب آقای رئیسی مبنی بر تولید سالانه یک میلیون مسکن برای کارکنان بانک مسکن مفهوم آشنائی است که لازمه توفیق آن، بسیج تمام امکانات مالی و غیر مالی در بخشهای مختلف کشور است که این ماموریت عظیم سریعتر به نتیجه برسد.

فاضلیان با ابراز امیدواری به ادامه دادن راه مدیر اسبق و هرآن چه که موجب خیر و رحمت برای ملت ایران است محقق شود، خطاب به مدیر جدید و کارکنان ابراز داشت : شما را به جدیت در کار، همراهی با تمام ارکان سازمان، گوش شنوا برای شنیدن سخنان همکاران و آحاد ملت و نیز پیگیری مستمر امور توصیه می کنم.

سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیر شعب استان زنجان با عرض خیرمقدم به میهمانان حاضر در مراسم، زنجان را به عنوان پایتخت نیکوکاری در کشور خواند و سپس به ارائه آمار اقدامات صورت گرفته در ایام سرپرستی مدیریت شعب استان پرداخت.

معاون استان با تقدیر و تشکر از خدمات شایسته سلمان داشاد، اظهار داشت : به لطف پروردگار و با کوشش و تلاش جمعی همکاران موفق شدیم در این مدت محدود با 115% افزایش در بخش منابع و رشد 29.5% نسبت به سال گذشته، رتبه اول کشوری را کسب کنیم.

سیدهاشمی رشد 95 درصدی شعب در حوزه جذب منابع را از موفقیتهای کسب شده عنوان کرد و افزود : شعب سطح استان بین 52 % تا 81 % از اهداف تعیین شده را محقق کرده اند که بازخورد بسیارخوبی از مدیران عالی بانک دریافت شد بطوریکه در جلسه ویدئوکنفرانس دکترفاضلیان عملکرد شعب را خیره کننده بیان کرد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات انگیزشی و پیش برنده، تقدیر از کارکنان و نیروهای شرکتی موثر و فعال، دیدار با مسوولین موثر و دخیل در کار بانک، ایجاد تغییرات اکوسیستم، میدانی کارکردن و خلق یک انقلاب ذهنی با تلاش جهادی را از جمله فعالیتهای صورت گرفته در این ایام برشمرد.

در ادامه این مراسم اشرفی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان به بیان شیوه خدمتگزاری سلمان داشاد در ایام گذشته اشاره کرد و گفت : هر آن چه که از خدمات مدیر پیشین گفته شود قطره ای از دریای بیکران شخصیت وی می باشد.

اشرفی افزود : بارها مواردی را که از سوی استانداری ارجاع می شد، داشاد در جهت رفع مشکلات مردم به هر طریق ممکن، سعی و تلاش در حل کردن آن اقدام می کرد که براستی شایسته است کلیه همکاران از روش و شیوه ی خدمت رسانی وی پیروی کنند.

سپس مهدی جمالوندی مدیر شعب استان زنجان به بیان مطالبی در خصوص برنامه های آتی برای پیشبرد اهداف عالی بانک پرداخت و با فرازهایی از بیانات امام راحل (قدس ره) ایشان را مهندس نظام خواند و با درود بر مقام عظمای ولایت و روح پاک شهیدان مدافع حرم و شهدای بانک مسکن به عنوان مدافعین اقتصادی از اعتماد اولیای بانک برای انتخاب وی در سمت جدید تقدیر کرد.

مدیر شعب استان با اشاره به اینکه مسولیت یک دارایی نیست بلکه یک بدهی به شمار می آید که به مرور زمان با خدمتگزاری ما از آن کاسته می شود، افزود : ما کارکنا ن بانک مسکن همواره باید آماده خدمت صادقانه و خالصانه باشیم و به امید خدا از پتانسیل و ظرفیت موجود در بانک برای اجرای طرح اقدام ملی استفاده خواهیم برد.

جمالوندی تاکید کرد : به امید خدای یکتا و با توکل به لطف حق، با ریل گذاری مناسب در مدیریت شعب استان زنجان و با همکاری و همیاری همکاران گرامی، زنجان را به جایگاه واقعی آن ارتقاء خواهیم داد.

در پایان این مراسم با قرائت حکم مهدی جمالوندی به عنوان مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان که از سوی دکتر شایان مدیر عامل محترم بانک صادر و امضاء شده بود، توسط محسن فاضلیان و هیات همراه به وی اعطاء شد.

آخرین بروزرسانی 1400/7/17