فهرست اخبار فهرست اخبار

جانبازان، قهرمانان واقعی و همیشگی این مرز و بوم اند

معاون مدیر استان به همراه نماینده بنیاد شهید استان زنجان، با حضور در منازل تعدادی از جانبازان 70% شهرستان زنجان

سیدهاشمی معاون مدیر استان به همراه نماینده بنیاد شهید استان زنجان، با حضور در منازل تعدادی از جانبازان 70% شهرستان زنجان به پاس ایثارگری های بی بدیل این عزیزان لوح تقدیر تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومی زنجان، سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیریت شعب استان به همراه رئیس دایره ارتباطات و بازار یابی و مسوول پایگاه مقاومت بسیج کارمندی مدیریت زنجان در آستانه برگزاری کنگره ملی 3535 شهید در دیار خط شکنان و غواصان دریادل، از حماسه های جاودان و فداکاری ارزشمند جانباز گرامی تکریم کرد.

معاون مدیر استان در حضور خانوداه گرامی و با تکریم مقام شامخ این عزیزان گفت : کلمات عاشورا، شهدا، رزمندگان، جانبازان و در یک کلمه، ایثارگران، همیشه بهم پیوسته است. چون عاشورا یک حادثه نیست یک فرهنگ، یک واقعه و یک فرهنگِ منظومه ای که سرشار از خوبیها و زیبائیها است.

وی با اشاره به اینکه شماها هم، شهید زنده هستید بیان داشت : به استناد فرمایش مقام معظم رهبری؛ یاد شهیدان، ایثارگران، یادبود ارزشهای انسانی است و گرامیداشت آنان، تجلیل از برترین خصال بشری است.

سیدهاشمی در ادامه اظهار داشت : سخن زيبا، نشانه فراوانی عقل است زیرا هر کس را از سخن او می توان شناخت «از کوزه برون همان تراود که در اوست»، و به همین دلیل وصیت نامه شهدا پر از مفاهیم است.

معاون مدیر با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) افزود : این وصیت نامه هایی که این عزیزان (شهدا) می نویسند مطالعه کنید، پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند، یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها رو بگیرید و مطالعه کنید و فکر کنید.

وی در خاتمه این دیدار گفت : جانبازان، قهرمانان واقعی و همیشگی این مرز و بوم اند و خوشا به حالتان که به تعبیر قرآن کریم خوب معامله کرده اید "فَاسْتَبْشِرُوا بِبَيْعِكُمُ الَّذِي بَايَعْتُمْ بِهِ" پس از این معامله‌ای که کردید بسی شاد باشید.

آخرین بروزرسانی 1400/7/2