فهرست اخبار فهرست اخبار

در پانزدهمین جشنواره شهيد رجايي، مديريت شعب زنجان در بين بانكهاي تخصصي به عنوان بانك برتر معرفي شد.

مدیریت شعب استان به عنوان بانک برتر بین بانکهای عضو کمیسیون هماهنگی بانکهای استان در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی مورد تقدیر مقامات کشوری و استانی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی استان زنجان، مدیریت شعب استان به عنوان بانک برتر بین بانکهای عضو کمیسیون هماهنگی بانکهای استان در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی مورد تقدیر مقامات کشوری و استانی قرار گرفت.

شایان ذکر است این انتخاب بین بانکهای عضو کمیسیون هماهنگی و بر اساس ارزیابی که در قالب طرح ارائه شده و شاخص های اعلامی اداره کل امور اقتصادی دارایی و چارچوب ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان در حوزه بانکی توسط کارشناسان اداره کل مذکور انجام پذیرفت، بانک مسکن در بین بانکهای تخصصی به عنوان بانک برتر معرفی شد.

گفتنی است که این جشنوره با حضور استاندار و کلیه دستگاههای اجرایی استان برگزار گردید و توسط وزیر محترم کشور با اهدای لوح تقدیر و تندیس در غیاب مدیر شعب استان به معاون مدیر اعطاء و تجلیل به عمل آورده شد.

سلمان داشاد مدیر شعب استان زنجان ضمن تقدیر و تمجید از تمامی کارکنان استان خاطرنشان نمود : این انتخاب شایسته مرهون تلاش جمعی و فعالیت تک تک همکاران ساعی و وظیفه شناس صف و ستاد می باشد.

ایشان این موضوع را به فال نیک گرفته و از تمامی کارکنان استان، ادامه این روند را با شدت و قوت بیشتري را برای دوره های آتی خواستار شد.

ایشان ضمن تاکید بر توجه ویژه به نیروی انسانی و استفاده بهینه از کارکنان با توجه به استعداد و توانایی آنان افزود : انتظار مسئولین و مقامات استانی و همچنین مديران عالي مقام بانك بر این است که تمامی کارکنان ساعی و معزز با مطالعه بخشنامه ها و دستورالعمل ها، دانش بانکی خود را بروزرسانی کرده و آماده ی پاسخگویی در تمامی موقعیت های سازمانی به مشتریان و ارباب رجوع باشند و خوشبختانه این امر در مدیریت شعب استان زنجان به طور قطع یقین عملاً اجرا می گردد.

وی با بیان اینکه در فضای رقابتی کنونی افزایش دانش کارکنان در جهت آطلاع رسانی و آگاه سازی مشتریان برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب کمک شایانی به اهداف عالی بانک خواهد نمود، تاکید کرد : ارباب رجوع تشنه محبت و اخلاق مداری است که می توان با ارائه سرویس مناسب، ابراز همدری و در کل انتقال انرژی مثبت نسبت به وفادارسازی مشتریان در تمامی بخش ها خصوصاً در جذب منابع و حتی در بخش وصول مطالبات نیز اقدامات موثرتری انجام داد.

مدیر شعب استان در جلسه ای که به منظور تجلیل از همکاران به همین مناسبت و همچنین تشریح طرح میثاق در محل مدیریت برگزار گردید تصریح کرد : طرح میثاق یک فرصت استثانی برای بانک و مشتریان می باشد که بایستی تمامی کارکنان با بهره مندی حداکثری از این طرح در بخش وصول مطالبات مورد استفاده قرار دهند.

آخرین بروزرسانی 1398/6/12