تازه های اخبار تازه های اخبار

بازنشستگی فصل تازه ای از حیات و آغازی بر زندگی دیگر است

مراسم بازنشستگی علیرضا آقایی رییس دایره وصول مطالبات مدیریت شعب استان زنجان

به گزارش روابط عمومی زنجان مدیر شعب استان در این مراسم گفت : کلمه «افتخار بازنشستگی» خود دارای معنای بسیار پرمحتوایی است. بدین سبب که فردی در مدت خدمت خود با عشق و علاقه، خویشتن داری، درستی و صادقانه انجام وظیفه کند، خود از درجه افتخار و اعتبار بسیار بزرگی محسوب می گردد.

سلمان داشاد ابراز داشت : چه غرور آفرین است آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بیش از سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذرانده و در جهت تحقق اهداف کارشان خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیده و با پذیرش غم و شادی، عتاب و عقاب، صبر و شکیبایی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشته و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند.

وی با اشاره به این مطلب که بازنشستگی فصل تازه ای از حیات و آغازی بر زندگی دیگر است افزود : اکنون که یک همکار ساعی به افتخار بازنشستگی نایل آمده است، شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه ایشان در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی کرده و توفیق روز افزون برایشان و خانواده گرانقدرشان از درگاه احدیت مسیلت کنیم.

سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیر شعب استان در ادامه تصریح کرد : باید به تمام موضوعات از دریچه فلسفی نگاه کرد زیرا هر موضوعی، فلسفه خودش را دارد و فلسفه استخدام هم، پیام آور بازنشستگی است اما هرچیزی حد فاصل دارد و حد فاصل این موضوع به تعبیر قرآن کریم عمل صالح و عمل احسن است.

معاون مدیر اضافه کرد : آنجاییکه خداوند متعال می­فرمایند «عملاً صالحاً، احسنُ عملاً » و این درسی است برای همه ما که در دوران مشغولیت اداری، جانانه و اعتقادانه جهاد و تلاش کنیم. زیرا این فرصت خدمت بالاخره از ما گرفته شده و آن موقع افسوس خوردن، دیگر فایده ای نخواهد داشت.

وی ابراز داشت : هرکس به قدر شایستگی خود راهی را انتخاب می­کند. لذا عزیزان و همکاران گرامی، باید راهی را انتخاب کنیم که در محل کار برای همکاران و مشتریان، هم نفس باشیم نه هم قفس و رنگ الهی در کار داشته باشیم.

سیدهاشمی اظهار داشت : تجارب بازنسشتگان که طی دوران خدمت کسب کرده اند، جزو گنجینه های بانک می باشد که باید ضمن مغتنم شمردن آن ها، تدابیری اندیشیده شود تا از تجربیات این عزیزان به نحو احسن استفاده بهینه به عمل آید.

علیرضا آقایی ضمن تقدیر و ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم، خاطراتی از دوران خدمت را بازگو کرد و در پایان با اعطای هدایای از ایشان تجلیل گردید.

آخرین بروزرسانی 1399/9/18