تازه های اخبار تازه های اخبار

رزمایش تمرین حفاظت فیزیکی دفاع از امکان بانک

رزمایش تمرین حفاظت فیزیکی دفاع از امکان بانک

کارکنان، دایره حراست و پایگاه مقاومت بسیج مدیریت شعب استان زنجان در هفته پدافند غیر عامل با همکاری سپاه انصارالمهدی زنجان، رزمایش تمرین حفاظت فیزیکی دفاع از امکان بانک را اجرا کردند.

در هفته پدافند غیر عامل  مدیریت شعب استان زنجان به همراهی پایگاه بسیج مقاومت و حراست و با همکاری سپاه انصارالمهدی زنجان، رزمایش تمرین حفاظت فیزیکی دفاع از امکان بانک را اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی زنجان، سلمان داشاد مدیر شعب استان زنجان در این رزمایش که به عنوان یک بسیجی حضور داشت با عرض تبریک میلاد فرخنده حضرت پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام صادق (ع)، گفت : عشق به وطن و میهن پرستی مهم ترین احساسات مردم هر کشور نسبت به سرزمین شان می باشد و چنانچه در هر کشوری این حس ناب وجود نداشته باشد یا کمرنگ شود به راحتی آن سرزمین نابود خواهد شد.

وی تصریح کرد : مردم کشور ایران در تمامی دنیا سرآمد عشق به میهن و وطن پرستی می باشند و در طول تاریخ و در برهه های حساس با تمام وجود و هستی خود در برابر ظلم ایستاده اند و از خاک و سرزمین خود حراست کرده اند نمونه بارز و همگانی آن هشت سال دفاع مقدس بود که تمام ملت کنار یکدیگر ایستادند و جانانه دفاع کردند و حتی اجازه ندادند ذره ای از خاک ایران به دست دشمن بیفتد.

مدیر شعب افزود : چون این انقلاب مردمی است و همه آحاد جامعه بالاخص بسیج مردمی با حضور در تمامی صحنه های آن تاکنون این انقلاب را به نحو شایسته زنده نگهداشته اند، لذا بر همه ما وظیفه است تا در مواقع حساس از کشور و سازمان خودمان با تمام وجود دفاع کنیم.

سیداکبر سیدهاشمی معاون مدیر شعب استان زنجان با تبریک ولادت باسعادت پیامبر مکرم اسلام که به تعبیر خداوند متعال «رحمه للعالمین است» اظهار داشت : متاسفانه سردمداران کفر نسبت به کشتار هویت و شخصیت این بزرگوار اقدام می نمایند غافل از اینکه با اینکار خودشان را از به اصطلاح اوج جاه، به قعرچاه انداختند زیرا ریشه انسانها، فهم است و آنان هم از فهم سخیفی برخوردارند.

معاون مدیریت با اشاره به جنگ نوین دشمنان گفت : جنگ و نبرد امروز با استکبار، جنگ و نبرد جغرافیایی نیست بلکه در عرصه های نوین و در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی و اوج قله مبارزات در حوزه اعتقادی است بطوریکه مستکبرین عالم تِز، عدم غروب آفتاب در امپراتوری خود در جهان را، با شکلی جدید دنبال می کنند.

وی نیازهای تبیینی، بصیرت افزایی و تحکیم معارف انقلاب و اسلام را ضروری دانست و تصریح کرد : در هر دقیقه بیش از 100 ساعت ویدیو در برخی سایت ها بارگزاری می شود که مبارزه با شبهه افکنی ها کار بسیار دشواری شده است چرا که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، برنامه دشمن جهت مقابله با انقلاب اسلامی عبارتست از براندازی، استحاله و نفوذ. لذا چون در روش کالبدی و براندازی سخت، شکست خوردند دنبال تغییر محتوی رفتند که خیلی هم خطرناک است.

سیدهاشمی عجله در قضاوت، موضع گیری های ناعادلانه، قبول مطالب شبکه های اجتماعی بدون تحقیق را از مصادیق بی بصیرتی عنوان کرد و افزود : فتنه نتیجه و حاصل ادغام قسمتی از حق و باطل است و لذا بایستی لازمه ی قبول مطالب، تحقیق و تبیین باشد و این امر نیز باید در زندگی شخصی، اداری و اجتماعی ساری و جاری باشد.

سرهنگ نجفی راد جانشین سپاه ناحیه زنجان به همراه مسیولین حوزه بسیج کارمندی شهید مطهری که با هدف نظارت بر این رزمایش حضور یافت ضمن تجلیل از عملکرد بانک مسکن، گفت : آمادگی برای مقابله با دشمنان باید بومی و بدست همه آحاد مردم صورت پذیرد.

وی با اشاره به فرمایش حضرت امام ره «آموزش در زمان صلح، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است»، این رزمایش ها را نقطه مثبتی برای امنیت کشور و سازمانها دانست.

آخرین بروزرسانی 1399/8/17