تازه های اخبار تازه های اخبار

تکریم ارباب رجوع آموزه ای از دین اسلام

نشست مدیر شعب استان زنجان با کارکنان انتظامات

نشست مدیر شعب استان زنجان با نگهبانان به منظور ارتقای سطح دانش و آگاهی کارکنان انتظامات در جهت تکریم ارباب رجوع

 

مدیر شعب استان از تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامات در برقراری نظم و امنیت و حفظ و صیانت از اموال بانک به عنوان همکاران خط مقدم بانک بالاخص در شرایط شیوع ویروس کرونا و همچنین رعایت تکریم ارباب رجوع  صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی استان زنجان، در نشستی که به منظور ارتقای سطح دانش و آگاهی کارکنان انتظامات در جهت تکریم ارباب رجوع ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، سلمان داشاد، مدیر شعب استان تکریم ارباب رجوع را از آموزه های دین اسلام بر شمرد و بر رعایت این موضوع تاکید کرد.

مدیر شعب استان نظم و آرامش موجود در بانک را مرهون تلاش همکاران حراست و انتظامات دانسته و اضافه کرد : اولین ویژگی و خصلتی که شغل نگهبانی دارد داشتن شور و انگیزه خدمت به مشتریان است و اقتضای مشاغلی که با مردم بیشتر ارتباط دارند دلسوزی و شور و شوق در انجام کار می باشد.

سلمان داشاد تصریح کرد : نگهبان یا مامور حفاظت تنها نباید در انجام کار فقط به رعایت دستورالعملها یا بخشنامه ها بیاندیشد بلکه باید در کنار مقررات و بخشنامه ها یا دستورالعملها پا را فراتر گذاشته و قدم در وادی عشق و شور بخدمت و به یاری مردم بشتابد چراکه عمل به دستورالعملها را نمیتوان هنر دانست زیرا که در تمام دنیا معمول است که امور بر اساس این ضوابط انجام میگیرد. هنر آن است که عشق پا به عرصه کارها گذاشته و به کلیه فعالیت های انسان شور و نشاط بخشد.

صداقت شاکری رییس دفتر حراست مدیریت با ابراز خرسندی از حضور مدیر شعب استان، تشکیل این جلسه را برای همکاران انتظامات مغتنم برشمرد تا از نزدیک مسایل مربوط به نگهبانی و بانک را مطرح کنند.

شاکری در ادامه بحث تکریم ارباب رجوع خاطرنشان کرد : در قرآن کریم مکرر به مسیله ی توجه به شخصیت و حفظ کرامت انسانی آحاد جامعه توصیه شده است.

رییس حراست با اشاره به اینکه از ویژگی های نگهبان و مامورین حفاظت قاطعیت در اجرای قوانین و مقررات است افزود : اعتقاد به کرامت انسانها و پرهیز از تحقیر و هتک حرمت آنان (طرح تکریم) ریشه در باورهای دینی و اعتقادی ما دارد و پدیده ای جدید و ساخته اذهان انسانهای امروزی نیست.

در پایان این نشست سردوشی ترفیع درجه ایوب رحمانی توسط مدیرشعب استان و مسیول حراست به نامبرده اعطای گردید.

آخرین بروزرسانی 1399/5/21