تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از کارکنان ایثارگر

مراسم تجلیل از کارکنان ایثارگران مدیریت شعب زنجان

امنیت بزرگترین نعمتی که باید آنرا قدر دانست

به گزارش روابط عمومی زنجان، سلمان داشاد مدیر شعب استان در مراسم تجلیل از کارکنان ایثارگر مدیریت با بیان این مطلب افزود : امنیت یکی از نیازهای اساسی است که جامعه ما مرهون ایثارگری و خودشکوفایی این عزیزان می باشد.

وی تصریح کرد : مجاهدت رزمندگان و ایثارگران که دفاعی غیورانه از اسلام و ایران بود، اسلام و ملت عزیز ایران را سرافراز کرد و شوق فداکاری سرشار از معرفت فروزان و درخشان را در قلب‌ها و جان‌ها هویدا ساخت و این وظیفه ماست که به نسل آینده منتقل نماییم.

مدیر شعب افزود : ایثار، استقامت و ولایتمداری راد مردان و شیر زنانی که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند و تاریخ همیشه وامدار زنان و مردانی است که در مقاطع مختلف تاریخ در جغرافیای به نام ایران، جان را در طبق اخلاص نهاده و عمیق ترین مفاهیم بشری یعنی ایثار ،داکاری و شهادت را برای نسل های آینده تعریف و تفسیر کردند.

وی اظهار داشت : طرح سپاس و دیدار از خانوده های محترم ایثارگران فرصت مغتنمی است برای کسب معنویت و سپاسگذاری و پاسداشت این عزیزان و تجلیل از قهرمانانی که حماسه جاوید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را درتاریخ این مرز و بوم رقم زدند. بنابراین تجلیل از ایثاگران و توجه به مشکلات آنان و تکریم ایثارگریها و رشادتهای این بزرگ مردان را از وظایف خود می دانیم و تمام سعی خود را در برطرف نمودن مشکلات این عزیزان معطوف خواهیم داشت.

در ادامه منوچهر خویینی، محمد مولودی، حسین ناصراحمدی و رضا صالحی از همکاران بازنشسته آزاده و ایثارگر این مدیریت با ابراز خرسندی از برگزاری جلسه تجلیل، خاطرات بسیار سخت دوران جنگ و اسارات را بازگو و ابراز داشتند : راه و هدفی که ایثارگران انتخاب کردند بسیار مقدس و ستودنی است و هیچ گونه ادعا و انتظاری هم ندارند، زیرا فقط با خدای خود به معامله پرداختند.

در ادامه اظهار داشتند : افسران اردوگاه ها و ماموران سلیب سرخ از نحوی مقاومت سرسخت اسرا بسیار شگفت زده و برای آنان جای سوال بود که با چه هدف و روشی این چنین استقامت می کنند در حالی که از توسل ما به اهل بیت علیهم السلام، امدادهای غیبی و عشق به رهبری و وطن غافل بودند.

آخرین بروزرسانی 1398/11/28